Nasze placówki

Montessori House

Punkt Przedszkolny Montessori House przy ul. Ludwika Pugeta 3 zlokalizowany jest w spokojnej i malowniczej okolicy Biskupina. Bliskość Wrocławskiego ZOO,

Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego sprawia, że możemy w ramach zajęć rekreacyjnych dzieci korzystają z uroków terenów zielonych naszego miasta.

Punkt Przedszkolny mieści się w odnowionej willi, przystosowanej do wymogów realizacji edukacji przedszkolnej. Sale edukacyjne wyposażone w odpowiednie pomoce dydaktyczne znajdują się na parterze budynku. Dzieci spędzają także czas na świeżym powietrzu korzystając z placu zabaw i ogrodu położonych na terenie naszej placówki.

Zgodnie z założeniami pedagogiki Marii Montessori pracujemy w grupach mieszanych wiekowo.

Montessori House

Zapraszamy do odwiedzenia naszych